среда, 29. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Пристигнува Жељко Ражнатовиќ: Богдана пред самото породување сподели видео, Цеца наскоро станува баба! (ВИДЕО)

Пристигнува Жељко Ражнатовиќ: Богдана пред самото породување сподели видео, Цеца наскоро станува баба! (ВИДЕО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ Богдана Родиќ а воедно и снаата на фолк пејачката Светлана Ражнатовиќ Цеца вчера влезе во деветтиот месец од бременоста.

По тој повод таа сподели и видео снимка со своите следбеници на Инстаграм.

Имено младата Богдана покажа како ужива во бременоста и дека истата не и претставува никаков проблем.

Таа насмеана и ведра се галеше со своето куче алудирајќи дека наскоро доаѓа наследникот кој ќе го носи името на покојниот нејзин свекор Жељко.

Најнови вести