сабота, 18. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Се соблекоа сестрите Родиќ: Фановите се фатија за глава кога видоа како изгледа Богдана во танга два месеци по породувањето (ФОТО)

Се соблекоа сестрите Родиќ: Фановите се фатија за глава кога видоа како изгледа Богдана во танга два месеци по породувањето (ФОТО)

Богдана Ражнатовиќ сопругата на синот на Цеца Вељко Ражнатовиќ и нејзината сестра Бојана Родиќ денеска уживаа на базен.

Двете сестри се сликаа на базен во бикини, а целото време се снимаа и за на социјалната мрежа Инстаграм.

И додека младите сестри се забавуваа фановите веднаш се фатија за глава и се запрашаа како ли таа има таква совршена линија само два месеци по породувањето.

Сепак едно е јасно нивните посилни половини (синовите на двете пејачки) сигурно се горди на двете сестри.

 

Најнови вести