петок, 24. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Снаата на Цеца каква што не сте ја виделе – во бела комбинација и насмевка од милион долари во прегратки на оваа личност (ФОТО)

Снаата на Цеца  каква што не сте ја виделе – во бела комбинација и насмевка од милион долари во прегратки на оваа личност (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана Родиќ ретко ја гледаме во јавноста, а сега блесна на прославата на првиот роденден на нејзиниот внук, Зоран Шијан.

Имено Богдана ретко се појавува во јавноста, а уште поретко на социјалните мрежи, но овој пат се појави во Тител на прославата на првиот роденден на нејзиниот внук.

По тој повод нејзината сестра Наташа сподели видео снимка на својот Инстаграм профил каде се гушка со својата сестра Богдана и покажува колку ја сака.

Снаата на Цеца на себе имаше бел комбинезон кој ја истакнал нејзината фигура.

Најнови вести