сабота, 11. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Вељко тајно ја сликаше Богдана – еве како изгледа во петтиот месец од бременоста, стомакот „нагло“ и порасна (ФОТО)

Вељко тајно ја сликаше Богдана – еве како изгледа во петтиот месец од бременоста, стомакот „нагло“ и порасна (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ не крие дека ужива во улогата на татко и сопруг, и често на социјалните мрежи споделува интимни моменти од дома, на кои главните улоги ги имаат Богдана и малиот Жељко.

Наследникот на Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија од Тител, родното место на неговата сопруга, на која неговата бремена сопруга и син спијат, и со истата предизвика воодушевување кај следбениците.

„Бебињата спијат“ – напиша тој покрај фотографијата.

Во меѓувреме Вељко објави и фотографии од славата во домот на неговата мајка, на кои се гледа како изгледа неговата сопруга во петтиот месец од бременоста.

Најнови вести