среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Сестрата на Богдана Родиќ се соблече во бикини и ги покажа облините (фото)

Сестрата на Богдана Родиќ се соблече во бикини и ги покажа облините (фото)

Бојана и Богдана Родиќ постојано се во центарот на медиумите поради врската на Бојана со синот на Гоца Божиновска, но и бракот на Богдана со Вељко Ражнатовиќ.

Меѓутоа, сега нивната сестра Наташа Родиќ ги укради сите погледи со последните објави на социјалните мрежи.

Имено, Наташа спасот од топлото време го бара во базен соблече во црно бикини, а во прв план се нејзините голи нозе.

Објавата за краток период доби повеќе од 2000 лајкови, а под истата се нижеа само позитивни коментари за нејзиниот изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on

Најнови вести