среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ќе ви се заврти во паметот кога ќе видите како изгледа Богдана 7 недели по породувањето- оваа глетка е нереална (ФОТО)

Ќе ви се заврти во паметот кога ќе видите како изгледа Богдана 7 недели по породувањето- оваа глетка е нереална (ФОТО)

Снаата на пејачката Цеца Ражнатовиќ пред само месец и половина стана мајка, а од тогаш до денес само неколку пати е видена во јавноста.

Таа во овој период се посветила на синот Жељко и сопругот Вељко, но и кон неговото семејство како и кон нејзините две сестри со кого е многу приврзана.

Откако сестрите најдоа малку повеќе време да уживаат тие веднаш споделија фотографија од нив три како во старите добри времиња.

Она што на сите прво им паднало во очи е како е можно Богдана да нема ниту трага од своето пораѓање пред месец дена.

Таа експресно го врати совршеното тело, а позитивните коментари само се нижеа, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Duse moje ?

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on

Најнови вести