среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Богдана е вистинска убавица, а момците полудуваат кога ќе ја видат оваа нејзина сестра

Богдана е вистинска убавица, а момците полудуваат кога ќе ја видат оваа нејзина сестра

Откако Богдана Родиќ, сега Ражнатовиќ се омажи со синот на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, како таа, така и нејзините сетстри станаа едни од најкоментираните во Србија, за  јавноста и секако медиумите.

Најстарата меѓу нив, Наташа, ужива во шармот на летото, а на Инстаграм објави фотографија каде позира во костим за капење и покажа со што располага.

За разлика од нејзините сестри, таа е покрупна и има бујни атрибути.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on

 

Најнови вести