четврток, 9. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Природна и без силикони: Вака изгледаше Богдана Родиќ пред да се омажи за Вељко Ражнатовиќ

Природна и без силикони: Вака изгледаше Богдана Родиќ пред да се омажи за Вељко Ражнатовиќ

Синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ во ноември претходната година заплива во брачните води со Богдана Родиќ од Тител.

Во март оваа година, Богдана и Вељко станаа родители на нивното прво дете, односно син за кого го одбраа името Жељко.

Младиот пар ужива во новата љубов и секојдневно времето го поминуваат заедно, а на социјалните мрежи се фалат како уживаат во заедничкиот живот.

Меѓутоа, Богдана сега на својот „Инстаграм“ објави фотогрфија од пред 4 години на која нема шминка ниту силикони во усните.

Имено, тогаш таа имала подолга и друга боја на коса,  а и немаше силикони во усните.

Погледнете како изгледаше Богдана пред да се стане госпоѓа Ражнатовиќ и снаа на Цеца.

Најнови вести