дарко лазиќ

Пронајдени се 407 резултати на тема „дарко лазиќ“
Познати

СЕ СОБЛЕЧЕ И ПОКАЖА ШТО ОСТАНА ОД НЕГОВАТА КОЖА: Дарко Лазиќ по четвртипат се оперираше, трансформацијата е видлива – „сега е скелет“ (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ пред неколку месеци отиде „под нож“ поради вишокот кожа што остана откако ослабе 80 килограми. Оваа операција беше...
Познати

Важеше за срцекршач кој ги повредува жените, но нема да верувате колку Катарина го сменила Дарко (ФОТО)

Дарко Лазиќ и неговата сопруга Катарина Лазиќ го споделуваат речиси секој сегмент од заедничкиот живот со своите следбеници на Инстаграм. Сега...
Познати

ПОВЕЌЕ НЕ НОСИ ЦРНО И НЕ Е ВДОВИЦА – по смртта на таткото на Дарко Лазиќ, неговата мајка има ново момче, кога ќе дознаете каде живее сè ќе ви стане јасно

Мајката на Дарко Лазиќ, Бранка Лазиќ ужива во љубовната врска со Драган Пауновиќ, бизнисмен кој живее на три адреси – Србија, Париз и...
Познати

Новата сопруга на Дарко Лазиќ била во брак кога започнала да се забавува со него – еве како тогаш зборуваше нејзиниот сопруг кога дознал за нивната врска!

Катарина сега официјално е Лазиќ и сопруга на пејачот Дарко Лазиќ, но како и тој и таа зад себе имаат пропаднат брак. Разликата била само...
Познати

ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ ОД КОЕ СЕ ПРЕПОТИ И САМИОТ ЛАЗИЌ – новата сопруга на Дарко се пресоблече, па 500-те гости занемеа од ова невестинско фустанче (ФОТО)

Атмосферата во ресторанот во кој фолк пејачот Дарко Лазиќ направи свадбена прослава за паметење ескалираше кога пристигна тортата...
Познати

КОГА ДАРКО ЛАЗИЌ ЈА ВИДЕ, ЗАПОЧНА ДА ПЛАЧЕ БЕЗ ПРЕСТАН – избраничката на пејачот наместо принцеза од бајките еве каква невеста е! (ФОТО)

Дарко Лазиќ денеска се жени, а во овие моменти пристигна во домот на младата. Иако имаше препрека да помине низ дворот како што налагаат...
Познати

КАКВА ТРАНСФОРМАЦИЈА – мајката на Дарко Лазиќ се појави во комбинација од која занемеа сите, гордата свекрва непрепознатлива по семејната трагедија (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ денеска прави свадба со својата избраничка, а по овој повод се собраа многу роднини и пријатели во неговиот дом. Дарко...
Познати

ПО НЕВЕСТАТА ЌЕ ОДИ СО „СПЕЈС ШАТЛ“ – Дарко Лазиќ облече одело, но во овој ѕвер од 320 илјади евра ќе гледате без да трепнете (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ и неговата избраничка Катарина денеска ќе се заколнат на вечна љубов. Дарко за оваа прилика позајмил и автомобил...
Познати

РАНИТЕ НЕ МОЖЕ ДА ГИ ИЗЛЕЧИ, А НЕ МОЖАТ НИТУ ДА ПОМИНАТ: Еден член од семејството на Дарко Лазиќ денеска нема да дојде на неговата свадба

Бабата на Дарко Лазиќ, мајката на неговиот покоен татко нема да биде денес присутна на свадбата на внукот. Како оваа жена потврдила за...