еди рама

Пронајдени се 331 резултати на тема „еди рама“
Регион

Рама: Не реагирав порано за тоа што не бев поканет во Атина за да не ги вознемирам домаќините и почесните гостите

Албанскиот премиер Еди Рама реагираше во врска со неформалната средба што премиерот на Грција Киријакос Мицотакис ја свика со лидерите...