имот

Пронајдени се 39 резултати на тема „имот“
Познати

ВЕСНА ЗМИЈАНАЦ ПО ОПЕРАЦИЈАТА ИМА СИЛНИ БОЛКИ – вработила луѓе да и помагаат на огромниот имот на село, не може сама да ги заврши овие работи!

Пејачката Весна Змијанац имаше операција на срцето во март оваа година кога на неа и е вграден бајпас, а поради тоа на својот имот на...
Познати

ФОТО: Новиот дом на Џенифер Лопез вреден 60 милиони долари: Ѕирнете во луксузната резиденција која дивата ја уредува „во полна пареа“

На почетокот на јуни Џенифер Лопез и Бен Афлек службено се преселиле на нова адреса, а имотот којшто го избрале по едногодишната потрага...
Вести

„Имотот не е ВМРО, туку народот, ваквата политичка одлука на судството на СДСМ и ДУИ нема да не поколеба во нашата борба“

Денеска ја добивме првостепената пресуда. Ова партизирано октроирано судство и обвинителство решило да го суди ВМРО-ДПМНЕ, меѓутоа,...
Вести

Николоски: Надлежните институции да го испитат потеклото на пари со кои се купени имоти во Дубаи од страна на роднини и бизнисмени блиски до владата на СДСМ

Па да, тоа беше активност на една голема истражувачка мрежа на новинари од целиот свет коишто дојдоа до податоците што богатите луѓе...