Крешник Бектеши

Пронајдени се 229 резултати на тема „Крешник Бектеши“
Вести

Се замрзнуваат цените на оризот и јајцата – Месните производите следни за анализа, кај шеќерот и брашното засега без интервенции

Владата денеска треба да ги замрзне цените на оризот и јајцата, но и да донесе одлука со која ќе го ограничи извозот на јајца. Во однос...