мел гибсон

Пронајдени се 8 резултати на тема „мел гибсон“
Познати

Тврдењата на Винона му донесоа отказ на Мел Гибсон: Неговите невкусни шеги за Евреите скапо ќе ги плати!

Мел Гибсон (64) нема да ја повтори улогата во долго очекуваното продолжение на „Chicken Run“ на „Нетфликс“, тврдат извори блиски до продукцијата. Одлуката...