наташа беквалац

Пронајдени се 192 резултати на тема „наташа беквалац“
Познати

НИ НА СОН НЕМА ДА ДОЗНАЕТЕ КОЛКУ ГОДИНИ ПОЛНИ ДЕНЕС: Наташа Беквалац слави роденден, ова е доказ дека годините се само бројка!

Познатата српска пејачка Наташа Беквалац со години е дел од јавната сцена, а низ годините е позната по бројните хитови, начин на бурен...
Познати

СЕ ПОКАЈАЛА ШТО ГИ СТАВИЛА СИЛИКОНИТЕ НА ОВА МЕСТО – Наташа Беквалац да може да го врати времето никогаш нема да ја направи оваа естетска операција (ВИДЕО)

Водителот Огњен Амиџиќ во емисијата „Амиџи шоу“ ги угости пејачката Наташа Беквалац и пејачот Саша Матиќ. – Наташа, дали имаш некакви...
Познати

Ги расони мажите, но и ја пробуди нивната фантазија – Беквалац облече претесно бикини, а кога ќе дознаат жените како ослабела пред летото веднаш ќе се фатат за работа! (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац со своите објави кога и да позира во бикини предизвикува општ хаос во медиумите, но и социјалните мрежи. Истото...
Познати

ЗАРАБОТУВА ВРТОГЛАВА СУМА НА ПАРИ – новиот бизнис на Беквалац очигледно се исплати, кога ќе прочитате колку заработила само за еден месец и вие ќе се „фатите за работа“!

Пејачката Наташа Беквалац веќе неколку години ја издава својата луксузна вила за различни видови на прослави, а на месечно ниво заработува...
Познати

БЕЛ ПРОВИДЕН ФУСТАН И БЕЛА ТАНГА – на Наташа Беквалац и беше незгодно што на настапот сите гледаа во овој долен детаљ од телото (ФОТО)

Иако неодамна ја извести јавноста дека ќе паузира со настапи бидејќи не се чувствува најдобро, Наташа Беквалац синоќа настапи во Подгорица. За...
Познати

Детска соба како од бајките – Беквалац фрли брдо пари за реновирање на станот, а кога ќе видите како ја уредила собата на ќерките сè ќе ви стане јасно (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац неодамна го реновираше станот од корен, а тоа ја вклучува и детската соба на нејзините две ќерки. Овој пат...
Познати

ГО СРУШИ СТАНОТ ОД ПОДОТ ДО ПЛАФОНОТ – Беквалац не сака ништо да ја потсетува на насилството од поранешниот, па фрли брдо пари за овој луксуз (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац неодамна го реновираше домот, а сега се одлучи да сподели со јавноста како изгледа неговата внатрешност. Пејачката...
Познати

По три брака и тешка година, Беквалац не се откажува: Бара ВАКОВ маж, а ќе се насмеете кога ќе дознаете каков бизнис би започнала

Поп ѕвездата Наташа Беквалац, која зад себе има три брака, долго време е без партнер, но признава дека сака да најде паметен маж за...
Познати

Наташа Беквалац по три брака, занесе Американец кој ѝ подарил прстен од 15.000 долари – пејачката сега размислува само едно!

Љубовниот живот на Наташа Беквалац отсекогаш привлекувал големо внимание во јавноста, а имало и шеги кои таа самата ги правела за...