среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

НИ НА СОН НЕМА ДА ДОЗНАЕТЕ КОЛКУ ГОДИНИ ПОЛНИ ДЕНЕС: Наташа Беквалац слави роденден, ова е доказ дека годините се само бројка!

НИ НА СОН НЕМА ДА ДОЗНАЕТЕ КОЛКУ ГОДИНИ ПОЛНИ ДЕНЕС: Наташа Беквалац слави роденден, ова е доказ дека годините се само бројка!

Познатата српска пејачка Наташа Беквалац со години е дел од јавната сцена, а низ годините е позната по бројните хитови, начин на бурен живот, како и скандали.

Таа има две наследнички, Хана и Катја, додека постарата израсна во нејзина вистинска копија која доста потсетува на неа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Пејачката е родена на денешен ден 25 септември во Нови Сад, а многумина не ни претпоставуваат колку години полни денес.

Наташа е родена 1980-та година, што значи дека денес го прославува својот 43-ти роденден, што за многумина е шокантно со оглед дека се уште е секс бомба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Најнови вести