пенис

Пронајдени се 12 резултати на тема „пенис“
Познати

Порно актерката го издаде фудбалерот на германската репрезентација: Помал пенис немам видено во животот (ФОТО)

Порно актерката Ајши Преверс  ја разбранува германската јавност откако откри дека еден германски фудбалер е нејзин клиент. Таа не сакаше...
Занимливости

Најбизарно запросување: И побарал орален секс, па прстенот го пронашла на неговиот пенис (ФОТО)

Мажите знаат да бидат креативни кога станува збор за запросувањето на нивните девојки, но понекогаш тоа знае да ги премине сите граници… Добар...
Занимливости

Го укасала змија додека бил во тоалетот- заработил 15 конци на неговиот пенис, а од овој детаљ ќе се онесвестите

Жител на Тајланд итно е пренесен во болница откако бил укасан од три метарски питон кој излегол од веце школката во неговиот тоалет,...