вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Порно актерката го издаде фудбалерот на германската репрезентација: Помал пенис немам видено во животот (ФОТО)

Порно актерката го издаде фудбалерот на германската репрезентација: Помал пенис немам видено во животот (ФОТО)

Порно актерката Ајши Преверс  ја разбранува германската јавност откако откри дека еден германски фудбалер е нејзин клиент.

Таа не сакаше да каже за кого се работи, но појасни дека игра во Бундес лигата и за германската репрезентација. Ајша немала секс со него, туку му наплаќала за виртуелен секс преку камера.

-Правев се што бараше од мене. Во еден момент ги соблече панталоните и видов еден мал пенис, најмал што сум го видел во животот. Не можев да престанам да се смеам. Искрено, не знам дали му пречеше што се изнасмеав, ама не можев да се воздржам, изјавила порно актерката за германските медиуми.

Најнови вести