подарок

Пронајдени се 72 резултати на тема „подарок“
Познати

ТАА ДЕФИНИТИВНО Е МИЛЕНИЧКА НА ТАТО – ќерката на Бекам за 12-от роденден добила подарок вреден цело богатство! Нема да поверувате за што се работи

Мегапопуларната џет сет брачна двојка Дејвид и Викторија Бекам на својата ќерка Харпер на почетокот на годинава и подариле необичен...
Познати

Сопругот не ми подари ништо за Денот на жената: Сопругата на Слоба Радановиќ со пикантерии од брачниот живот (ФОТО)

Јелена Радановиќ на социјалните мрежи откри дека не добила подарок од сопругот за Денот на жената. -Не добив поклон од сопругот за 8-ми...
Познати

Само таа го доби најлуксузниот подарок за 8-ми март: Драгана Мирковиќ криеше три дена дека добила автомобил „ѕвер“ кој е реткост поради цената

Драгана Мирковиќ остана без зборови по подарокот што го доби за 8 март од сопругот, Одамна е познато дека познатата пејачка и нејзиниот...
Познати

За посебна дама посебен подарок: Карлеуша откри што добила за денот на жената, ова не се споредува со ниту едно друго изненадување (ФОТО)

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша добила посебен и оргинален подарок за Меѓународниот ден на жената. Јелена прво ги покажала букетите и...
Познати

Роналдо подзина кога виде каков „ѕвер“ му подари Георгина за роденден, вреден е цело богатство – некој не може да го купи ниту во два живота

Еден од најпопуларните фудбалери во светот, Кристијано Роналдо пред неколку дена наполни 37 години, а неговата идна сопруга Герогина...
Познати

ДУРИ НИ ГЕОРГИНА НЕМА ВАКВО НЕШТО: Драгана Мирковиќ доби подарок од „Луj Витон“ со нејзини иницијали, ќе ви се заврти во глава од цената (ФОТО)

Драгана Мировиќ народот ја смета за многу скромна жена, која се грижи само за семејството, домот и кариерата. Никогаш не им придавала...
Вести

Рашковски на сопругата и подарил автомобил вреден 50 илјади евра а пријавил дека чини 5 илјади евра: Антикорупциска бара ЈО да го истражи случајот

DODGE VIPER cabriolet кој на пазарот вреди 50.000 илјади евра сопругата на Драги Рашковски го добила на подарок. Антикорупционерите бараат од ЈО...