претепана

Пронајдени се 12 резултати на тема „претепана“
Познати

Крвнички претепана српската старлета – тврди дека не е единствена која го извлекла подебелиот крај од неговите раце (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО)

Најдобрата пријателка на српската старлета Тијана Ајфон, старлетата Сара Плавшиќ (19) е претепана од своето момче, пренесуваат српските...
Познати

Крв на сите страни во станот: Пејачката претепана од момчето во паника замина на гинеколог за да види кои се последиците (ФОТО)

Српската пејачка и учесничка во реалното шоу „Задруга“ Надежда Бајиќ е претепана од своето момче Тома Паниќ, објавуваат српските медиуми. Тие...
Познати

Најубавата жена во светот брутално претепана од сопругот: Објавено видео во кое гола бега од мажот кој сакал да ја убие

Неодамна ММЕ заедницата ја потресе веста за Рејчел Остовиќ, дамата за која се зборуваше дека е најубава во светот на овој спорт, а сега...
Познати

Беквалац и бебето поминуваат низ пекол: Полицијата му забрани да и се приближи, а тој за возврат и го украде најнеопходното (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац која овој викенд преживеа вистинска драма во својот живот само еден месец откако се породи денеска се соочува...