вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Свекорот на Наташа лаже, а таткото на пејачката со изјава која ги потресе фановите

Свекорот на Наташа лаже, а таткото на пејачката  со изјава која ги потресе фановите

Наташа Беквалац е претепана од сопругот Лука Лазуковиќ , како што дознава српски Блиц таа е во Ургентниот центар.

Екипата на „Блиц“ се јавила во домот на родителите на Лука, каде разговарале со неговиот татко Радомир и прокоментирал:

-За информацијата дека Лука ја претепал Наташа слушнав од медиумите. Еве и двајцата се овде и пијат кафе. Тоа е се што можам да ви кажам- рекол Радомир, иако Наташа во тој момент се наоѓала на Ургентно.

Од друга страна пак таткото на Наташа, Драгољуб Беквалац, едвај за Блиц кратко прокоментирал:

– Ве молам, разберете ме, не можам за тоа сега. Навистина ништо не можам да кажам, рекол Драгољуб.

Најнови вести