свекор

Пронајдени се 14 резултати на тема „свекор“
Познати

ДРАМАТА КАКО ОД ШПАНСКА СЕРИЈА ПРОДОЛЖУВА – денес свекорот на вдовицата Николина Пишек со тврдење дека има список на мажи со кои спиела!

Николина Пишек одговори на заканите на нејзиниот свекор Миша Гроф дека ќе ја објави листата на нејзините љубовници. Помина повеќе од...
Познати

Турската актерка која го изневери сопругот со свекорот кој бил 30 години постар од неа има нова љубов – среќна е како никогаш досега (ФОТО)

Турската актерка Гокче Бахадир (41) на почетокот на оваа година повторно се омажи и стана сопруга на музичарот Емир Ерсој, а веднаш потоа...
Познати

НОВ УДАР ЗА СВЕКОРОТ НА ПИШЕК – тоа што му го припрема водителката ги поминува сите граници по семејната трагедија

По ненадејната смрт на српскиот историчар на уметност Видое Ристовиќ, неговата сопруга Николина Пишек и неговиот татко Виктор Ристовиќ,...
Познати

САМО НЕКОЛКУ ДЕНА ПОСЛЕ СВАДБАТА: Познатата турска актерка го изневерила сопругот со 30 години постариот свекор! (ФОТО)

Познатата турска актерка Ѓокче Бахадир (39) неодамна пред турската јавнос се пожалила дека нема среќа во љубовта, а после тоа „протекоа“...
Познати

ВИСТИНСКА ТУРСКА СЕРИЈА: Турска актерка го изневерила сопругот со нејзиниот свекор! И тоа само неколку дена по венчавката (ФОТО)

Турската актерка Гокче Бахадир (39) неодамна се пожали на турската јавност дека нема среќа во љубовта, а после тоа „протекоа“ детали...
Занимливости

Свекорот ми има германска пензија, морав да се согласам: Останала вдовица, па го шокирала целото семејство

Една вдовица ја раскажа својата интимна исповед и со сите ја подели на интернет. Имено, таа се омажила за својот свекор, таткото на нејзиниот...