татко

Пронајдени се 416 резултати на тема „татко“
Познати

ТАТКОТО И МАЌЕАТА НА МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ ПРВПАТ ЗАСТАНАА ПРЕД КАМЕРА – пејачката ги отвори вратите од селскиот двор и куќа каде израснала (ФОТО)

Српската пејачка Милица Павловиќ го угости водителот Огнен Амиџиќ во своето село Горно Буниброд, а во таа прилика за првпат пред камерата...
Познати

ЛАТИНСКО ИМЕ КОЕ Е РЕТКОСТ: Македонскиот актер стана татко, со сопругата не го заобиколија светскиот тренд на фотосесија (ФОТО)

Изминатио викенд македонскот актер, водител и пејач Жарко Димоски ги изненади своите следбеници, барем оние што не знаеја, дека станал...
Познати

Иван Јованов од „Либеро бенд“ ќе стане татко – сите се прашуваат која ли е идната мајка, еве какво дете очекува парот (ФОТО)

Пејачот од Либеро бенд, Иван Јованов ќе стане татко. Во моментов се одржува прослава со најблискиот круг на пријатели и семејство на...
Познати

НЕЈЗИНИОТ ТАТКО Е ТРЕНЕР НА ПОЗНАТ СКОПСКИ ФУДБАЛСКИ КЛУБ – никогаш нема да претпоставите чија ќерка е Тара Симов, голманот ќе стане дедо следната недела!

Тара Симов за помалку од недела дека ќе стане мајка, а покрај избраникот нејзина најголема поддршка во животот и е и нејзиниот татко. Малкумина...
Вести

Ковачки: Таткото на Петровска должи 10.000 евра за струја во хациендата за која тврди дека не е нејзина, сметката за струја ја демантира

Министерката за одбрана Славјанка Петровска секој ден се дозаглавува се’ повеќе, ова денеска преку статус на Фејсбук го пишува Драган...
Хроника

СИН И ТАТКО ГИ ОЧЕКУВА ПЕКОЛНА КАЗНА – уценувале 21 годишник дека ќе објават експлицитна содржина од него, им дал и пари

Денеска (24.05.2023) полициски службеници од Единицата за насилен криминал при СВР Скопје во координација со ОЈО Скопје ги лишија од слобода...