саша поповиќ

Пронајдени се 70 резултати на тема „саша поповиќ“
Познати

Кандидатката не знаеше каде да гледа: Саша Поповиќ се струполи на земја, Цеца и Шерифовиќ веднаш притрчаа и го покрија директорот на Гранд

Членовите на жирито на „Ѕвездите на гранд“ од секогаш правеле добра забава во текот додека ги коментираат кандидатите, а овој пат Саша...
ТВ и Филм

Поповиќ има идеја: Која е пејачката која ќе ја замени Ана Бекута во „Ѕвездите на Гранд“, а е скарана со Цеца?

Проблеми во „Ѕвездите на Гранд“ откако Ана Бекута објави дека се повлекува од јавноста по смртта на нејзиниот парнер Милутин Мркоњиќ. Бекута...
Познати

ЦЕЦА ГО НАПУШТИ СТУДИОТО НА „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“ – откако Мили брутално ја понижи, таа реши да си оди! Дали веќе почнале да и бараат замена ?!

Новата сезона на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ не престанува да ја интригира јавноста. И овој пат дошло до жестока расправија меѓу Цеца...
Познати

ПРИСТИГНУВААТ ЧЕСТИТКИ ОД СИТЕ СТРАНИ: Голем повод за прослава во семејството на Саша Поповиќ – сопругата ги објави радосните вести (ФОТО)

Сопругата на сопственикот на Гранд продукција, Саша Поповиќ, пејачката Сузана Јовановиќ, вчера го прослави својот роденден. Сузана...
Познати

„НЕ ДОЈДОВ ОВДЕ ЗА ДА МЕ МАЛТРЕТИРАШ!“ Драма во „Ѕвездите на Гранд“ – Цеца и Саша Поповиќ во жестока расправија (ВИДЕО)

Фолк sвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ веќе се навикна на својата позиција во жирито на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ и покрај тоа што...
Познати

Цеца снимена во тајна посета со Саша Поповиќ пред официјалната објава дека е дел од жирито на Звездите на Гранд (ФОТО)

Цеца Ражнатовиќ е снимена за време на тајната посета со Саша Поповиќ на Безаниска коса, два дена пред Гранд да испрати официјална објава...
Познати

Кратка љубовна романса на Неда со еден од најмоќните директори: Нема некој кој не го познава, а беше токму во врска со пејачката (ФОТО)

Пејачката Неда Украден со години важи за една од најубавите жени на естрадата со оглед на своите години кои надминуваат бројка над 70. За...
Познати

Го продадоа Гранд, па веќе нема тајни: Продукцијата ги откри вртоглавите хонорари на сите, Поповиќ парите не може да ги преброи!

Гранд продукција за прв пат се огласи околу хонорарите на членовите на жирито во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“, а прв пат ја открија...
Познати

Поповиќ откри како ќе ја награди Шерифовиќ по финалето на „Ѕвездите на гранд“, но за да го посети ова место мора да исполни еден услов

Четиринаесеттата сезона на „Ѕвездите на гранд“ заврши во саботата, а Саша Поповиќ сега ги сумираше своите впечатоци. Тој открива дека...
Познати

Таа е мажена, а тој женет: Тоа што му го направи Карлеуша пред сите на Саша Поповиќ ги шокираше сите, особено поради неговата реакција

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша во последното издание на емисијата „Ѕвездите на гранд“ буквално ги шокираше сите откако направи нешто...
Музика

ДРАМА ВО ЕМИСИЈАТА: Учесник во „Ѕвездите на Гранд“ го удри Саша Поповиќ и му искрши заб – скокна од столица и вресна (ВИДЕО)

Водителот Воја Недељковиќ откри дека незгодна ситуација се случила неодамна во „Звездите на Гранд“, кога за време на баражот, натпреварувачот...
Познати

„Ми рече коњу еден вади ги парите“ – Шокантна исповед на Саша Поповиќ: Толку пари имаше, што не знаевме што да им правиме!

Кон крајот на минатиот месец, поточно на 24 април, еден од најуспешните луѓе на Балканот, Саша Поповиќ, го прослави својот 67 роденден. Најголемата...
Познати

Пукна тиквата помеѓу Шерифовиќ и Поповиќ: Тој ја нарече пејачката машко, а таа му врати брутално во живо пред милионите гледачи (ВИДЕО)

Во последната емисија на „Ѕвездите на гранд“ многумина се изненадија поради односот кој јавно го открија во јавноста Саша Поповиќ...