сопруг

Пронајдени се 92 резултати на тема „сопруг“
Познати

ШОКАНТО БАРАЊЕ – вдовицата Пишек признала дека да може да го врати времето повторно би се омажила за сопругот кој почина за време на секс со друга, но под еден услов!

Хрватската водителка Николина Пишек вели дека згрешила што не потпишала предбрачен договор кога се омажила за нејзиниот покоен сопруг...
Познати

За него јавноста малку знае – овој моќник ја оженил водителката на емисијата „Практична жена“, а таа му го простила бурното минато (ФОТО)

Водителката Наташа Павловиќ кој ја знае целиот регион, па дури и во Македонија по емисијата „Практична жена“ е во среќен брак со продуцентот...
Познати

Поранешната куќна помошничка не може веќе да крие и откри какви се Сека и Вељко по дома: Една работа што го правела пејачката многу и сметало!

Пејачката Сека Алексиќ се почесто споделува фотографии или видеа со својот сопруг од секојдневниот нивен живот. Иако многумина...
Познати

Му роди ќерка, а на погреб не му отиде: Овој човек ѝ беше сопруг на Неда Украден, важеше за легенда во својата професија! (ФОТО)

Познатата пејачка Неда Украден е со децении присутна на јавната сцена, но за нејзиниот приватен живот многу малку се знае. Неда има една...
Познати

Турската актерка која го изневери сопругот со свекорот кој бил 30 години постар од неа има нова љубов – среќна е како никогаш досега (ФОТО)

Турската актерка Гокче Бахадир (41) на почетокот на оваа година повторно се омажи и стана сопруга на музичарот Емир Ерсој, а веднаш потоа...
Познати

НА ВОДИТЕЛКАТА ВЕЌЕ НЕ И Е ДОБРО – сопругот на Николина Пишек починал за време на секс масажа, ова се пикантните детали!

Сопругот на Никола Пишек, познатиот историчар на уметност Видоје Ристовиќ кој ненадејно почина на маса за масажа, како што дознава Република.рс,...
Познати

Дали знаете кој е татко на трагично починатиот сопруг на Пишек – другарувал со Аркан, но заработил и брдо пари од него! (ФОТО)

Сопругот на популарната водителка Николина Пишек почина ненадејно денеска на 44 годишна возраст, а зад себе Видоје Ристовиќ ја остави...
Познати

КАКО НЕКОЈ ДА ЈА ПРОКОЛНАЛ – Николина Пишек пред неколку месеци доживеала уште една семејна трагедија, но и самата ќе го загубеше животот со ќеркичката

Српскиот историчар Видоје Ристовиќ почина на 44-годишна возраст, а веста за неговата смрт ја потврди неговата сопруга, водителката Николина...