тетоважа

Пронајдени се 80 резултати на тема „тетоважа“
Познати

ТАРА СИМОВ ТРИ НЕДЕЛИ ПО ПОРОДУВАЊЕТО Е САМОХРАНА МАЈКА: Објави, па влезе да се тетовира – кога поранешниот ќе ја види оваа тетоважа ќе се онесвести (ВИДЕО)

Ријалити учесничката Тара Симов која се породи пред само неколку недели ја раскина врската со таткото на нејзиното дете, Данило Раичевиќ. Имено...
Занимливости

Инфлуенсерка која ги продава голите фотографии на интернет сакала тетоважа од соништата – поради тоа што го добила на раката се гушеше во солзи (ВИДЕО)

Австралиска инфлуенсерка се расплакала откако отишла во странство за да ја направи тетоважата од соништата, но не испаднала како што...
Познати

Викторија Бекам ја отстрани тетоважата посветена на сопругот Дејвид Бекакам – причината едвај чекаше да ја чуе целиот свет! (ВИДЕО)

Кога се одлучуваат за тетоважи, луѓето често избираат мотиви кои имаат посебно значење за нив, а често паровите си ги посветуваат тетоважите...
Занимливости

Нејзината тетоважа стана хит на социјалните мрежи: На фановите нејзиното “дело“ им личи на нешто сосема друго (ВИДЕО)

Кристал Шип Кели има многу следбеници на својот профил на ТикТок. Таа сега се појави со новата тетоважа која брзо по објавувањето на...
Познати

Ваков задник нема ниту Карлеуша – ќерката на Миле Китиќ ја покажа и најинтимната тетоважа, од глетката нема да ви биде добро (ФОТО)

Елена Китиќ ги шармира сите со својот изглед, а сега откри дека има тетоважа на интимниот дел од телото, поради која сите полудеа. На...
Познати

СЕ РАЗГОЛИ ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА МАЈА БЕРОВИЌ: Позираше без долна облека, а сите гледаа само во еден детаљ кај интимните делови (ФОТО)

Српската пејачка Маја Беровиќ позната е по своите провокативни фотографии кои што редовно ги објавува на социјалните мрежи, истото...
Познати

Бритни Спирс го откри значењето на тетоважата која најмногу ја сака: Напишана е на хебрејски јазик и има СИЛНА ПОРАКА (ФОТО)

Познатата пејачка Бритни Спирс на своите обожаватели им го откри значењето на тетоважата што ја има на вратот во новата објава на социјалната...
Познати

Српската пејачка се врати од Евровизија, па се реши за голема промена – за да ја покаже оваа тетоважа од големо значење мораше да се соблече

Популарната пејачка и членка на глупата „Hurricane“, Сања Вучиќ неодамна ја покажа својата нова тетоважа, а сега откри и од каде и е инспирацијата...