недела, 12. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ТАРА СИМОВ ТРИ НЕДЕЛИ ПО ПОРОДУВАЊЕТО Е САМОХРАНА МАЈКА: Објави, па влезе да се тетовира – кога поранешниот ќе ја види оваа тетоважа ќе се онесвести (ВИДЕО)

ТАРА СИМОВ ТРИ НЕДЕЛИ ПО ПОРОДУВАЊЕТО Е САМОХРАНА МАЈКА: Објави, па влезе да се тетовира – кога поранешниот ќе ја види оваа тетоважа ќе се онесвести (ВИДЕО)

Ријалити учесничката Тара Симов која се породи пред само неколку недели ја раскина врската со таткото на нејзиното дете, Данило Раичевиќ.

Имено како што се шпекулираше на социјалните мрежи, вчера сето тоа се потврди откако таа направи нова тетоважа со која буквално врти нов лист во животот.

Таа истетовира цреша со гранки и цветови на својата нога, а во еден дел го напиша и името на синот.

Инаку оваа тетоважа на јапонска цреша е симбол на женската убавина и сексапилност, а од друга страна симболизира дека животот оди понатаму и мора да се живее со сегашноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tara Simov (@tarasimov)


Претходно веќе со денови се шпекулираше дека таа веќе е самохрана мајка и дека нејзиниот партнер се откажал да се грижи за неа и нивниот син.

Најнови вести