Велес – Градско

Пронајдени се 24 резултати на тема „Велес – Градско“
Хроника

ДЕТАЛИ ЗА ТРАГЕДИЈАТА: Млад мотоциклист загина на лице место при судир со комбе после наплатната рампа кај Градско

Мотоциклистот А.Д. (30) од Скопје загина при директен судир со комбе што се случи попладнево околу 16 часот на автопатот Градско – Велес,...