вес мичел

Пронајдени се 10 резултати на тема „вес мичел“
Вести

Мицкоски му одговори на Мичел: Договорот е неприфатлив за ВМРО-ДПМНЕ, убедливото мнозинство на граѓани го отфрли на референдумот

Интегрално ви го пренесуваме писмото од претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски упатено до помошник државниот секретар на...