четврток, 11. јануари 2024. Вести денес: 0
home Хороскоп

Овие 3 жени во зодијакот се најтешки за освојување

Овие 3 жени во зодијакот се најтешки за освојување

За жените припаднички на овие 3 знаци треба да се помачите за да ги „уловите“:

Риби

Овие жени се сонувачи, но се многу јасни во врска со тоа што очекуваат од врската, како и што треба, а што не треба да прави мажот.

Пред мажите тие може да глумат недостижни и тешки, а всушност го следат секое негово движење со внимание.

Лав

Невозможно е да го освоите срцето на жена Лав ако не ја опсипувате со комплименти, не ѝ се восхитувате и не ѝ изразувате интерес на секој можен начин.

Покрај тоа, таа мора да знае дека вистински ви е потребна во животот и дека ја заслужувате, бидејќи таа мисли само за себе.

Водолија

Сакаат изненадувања, па мажот со кој се гледаат мора да биде креативен и ад прави од ништо – нешто. Тој мора да ја импресионира со интелигенција, смисла за хумор, способност за раскажување приказни и способност да се справи со различни пречки во животот брзо и ефективно…

Накратко, ако сакате да освоите жена Водолија – треба да бидете сè во едно.