среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Занимливости

Баба ѝ запеала на внуката: Реакцијата на бебето станала хит на интернет

Баба ѝ запеала на внуката: Реакцијата на бебето станала хит на интернет

Малечките бебиња се како сунѓери. Имаат толку многу да научат од овој голем свет, а од моментот кога првпат ќе вдишат воздух, тие впиваат сѐ околу себе, секој поглед, звук, вкус, мирис и допир.