вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Занимливости

Министерот на Заев се фати за микрофон: Ја немам више разлога да живим… (ВИДЕО)

Министерот на Заев се фати за микрофон: Ја немам више разлога да живим… (ВИДЕО)

Екс министерот во Владата Самка Ибраимовски на микрофон во скопска кафеана ги покажа своите вокални способности.

Веднаш по оставката, во друштво тој ја запеа, ни повеќе ни помалку, туку хитот: Ја немам више разлога да живим…

Своевремено, на минатите локални избори Стевче Јакимовски ја прослави победата пеејќи ја: Не може нам нико ништа, јачи смо од судбине.