петок, 24. ноември 2023. Вести денес: 0
home Занимливости

Полн џип девојки лумпуваа низ центарот на градот- а кога ќе видите што превезуваа во багажникот има да посакате да сте таму (ВИДЕО)

Полн џип девојки лумпуваа низ центарот на градот- а кога ќе видите што превезуваа во багажникот има да посакате да сте таму (ВИДЕО)

На Јутјуб осамна видео снимка на која се гледа како четири девојки во луксузен џип со швајцарски регистарски таблички возат нешто несекојдневно во нивниот багажник низ улиците во Белград.

Цело време до џипот се движел и друг автомобил од кој е направено ова хит видео на кое се гледа како овие расположени девојки пеат низ центарот на градот.

Но ни помалку ни повеќе тие наместо да се расположат со музика од радиото, тие во живо имале прилика да им свират двајца хармоникаши.

Во еден момент девојката која го возеше овој автомобил излезе од него и го отвори багажникот, останатото нема потреба да се раскажува…

Погледнете и уверете се самите: