сабота, 13. април 2024. Вести денес: 0
home Вести

A1ON: Одземен компјутерот на синот на Катица Јанева

A1ON: Одземен компјутерот на синот на Катица Јанева

Вечерва при претрес во 1тв му бил одземен компјутерот на синот на Катица Јанева, кој е вработен во телевизијата.

Целиот текст прочитајтего ТУКА

Најнови вести