четврток, 30. ноември 2023. Вести денес: 0
home Вести

ФОТО: Голем одрон на патот- возете внимателно кон Делчево

ФОТО: Голем одрон на патот- возете внимателно кон Делчево
илустрација

Голем одрон кај Калиманци пред Делчево.

Се препорачува внимателно возење, бидејќи одронот не е расчистен.

Најнови вести