сабота, 25. ноември 2023. Вести денес: 0
home Вести

ФОТО: Внимавајте, одрон на патот Скопје-Велес

ФОТО: Внимавајте, одрон на патот Скопје-Велес
Ѕид на сообраќајниот срам

Информација за одрон на автопатот Скопје-Велес се појави на социјалните мрежи.

Корисниците апелираат внимателно да се вози, бидејќи одронот не е расчистен.

ѕид на сообраќајниот срам

Најнови вести