среда, 27. март 2024. Вести денес: 0
home Вести

Прес-конференција на Мицкоски во 12.30

Прес-конференција на Мицкоски во 12.30

Во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, денеска во 12: 30 часот, ќе се одржи прес конференција за медиуми.

На истата ќе се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Најнови вести