вторник, 16. април 2024. Вести денес: 0
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Владо Мисајловски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Владо Мисајловски

Во седиштето на ВМРО-ДПМНЕ прес-конференција одржува нејзиниот потпретседател Владо Мисајловски.

Прес-конференцијата на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Ви ја пренесуваме во живо:

Најнови вести