четврток, 30. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Актерот ги приморувал сите жени на ова – животот им бил неподнослив, дури и после него

Сите негови жени се разведоа од него на 33. години, а неговата последна сопруга актерката Кејти, не смеела да зема апчиња иако била во постпородилна депресија.
Актерот ги приморувал сите жени на ова – животот им бил неподнослив, дури и после него

Актерот Том Круз е еден од најпознатите и најбараните актери, а сите за него знаат дека ја поддржува Саентологијата.

Сите дами на актерот морале да се носат со правилата на Саентологијата, кои нималку не се лесни. Меѓу нив се Никол Кидман, како и неговата поранешна сопруга Кејти Холмс.

Сите негови жени се разведоа од него на 33. години, а неговата последна сопруга актерката Кејти, не смеела да зема апчиња иако била во постпородилна депресија.

Исто така, тој признава дека сака се да контролира и дека неговата партнерка не смее да оди на психолог.

Имено, најчудното нешто што тој го бара е пораѓај во тишина, па така со оглед на тоа дека Саентологијата не сака врева и бука, тој барал од Кејти да биде тивка при раѓањето на децата.

Тој барал во договор од сите жени по бракот со него да им е забрането јавно да се гледаат со друг маж.

Најнови вести