четврток, 30. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ана имаше над 100 кг, сега е на добар пат повторно да стане секс бомба (ФОТО)

Ана имаше над 100 кг, сега е на добар пат повторно да стане секс бомба (ФОТО)

Ана Николиќ новата година ја започна работно, настапувајќи во два клуба, а во првото новогодишно интервју откри какви и се плановите за иднина и како напредува процесот на слабеење.

-Ослабев повеќе од 20 килограми и не планирам тука да застанам, тренирам, се хранам здраво, откри Ана, а со оваа фотографија покажа дека во таа намера е сериозна.

Во црн фустан, кој повеќе открива отколку што покрива, мрежести чорапи и чизми над колена, Ана позира пред новогодиншната елка и ја покажа значително послабата фигура.

Кога ќе се направи споредба со фотографиите по породување, промената навистина е драстична.

Најнови вести