четврток, 30. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Цеца со хеликоптер пристигна на Новата година, а за овој детаљ цел Балкан зборува (ФОТО)

Цеца со својот син Вељко Новата година ја дочекаа во Бања Лука, па судејќи по краткото видео и фотографија, тие до таму стигнале со хеликоптер.
Цеца со хеликоптер пристигна на Новата година, а за овој детаљ цел Балкан зборува (ФОТО)

И додека Цеца се фотофрафирала, Вељко решил малку да дремне. Секако неговата мајка решила тоа да го овековечи и сподели со своите фанови.

Таа ја сподели фотографијата на интернет и напиша „Ние пристигнуваме во Бања Лука, а моето гооолемооо бебе спие“.

Mi stizemo u BL-ku!??A moja veeeelikaaaaa beba spava……?

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Најнови вести