петок, 1. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Еден од најпосакуваните скопски ергени во врска со познатата ракометарка

ФОТО: Еден од најпосакуваните скопски ергени во врска со познатата ракометарка

Познатата германска репрезентативка и поранешна ракометарка на Вардар веќе подолго време ужива вопрегратките на својот избраник скопјанецот Дино Балиќ, пишува порталот Убавина и здравје.

Инаку Дино важи за еден од најпосакуваните ергени на чиј шарм паднаа многу познати и згодни македонки, а во јавноста најмногу место заземаа неговата врска со Натали Грубовиќ и поп пејчаката Каролина Гочева.

Ања и Дино се во врска речиси една година, а нема да не зачуди ако двајцата догодина ја крунисасаат својата врска во брак.

 

Најнови вести