четврток, 21. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Која српска пејачка излезе со сандали на снегот?

ФОТО: Која српска пејачка излезе со сандали на снегот?

Денеска во Белград се снима ново издание на емисијата „Ѕвездите на Пинк“, каде што е членка и Наташа Бекалац. Таа се облече елегнатно за гостувањето во емисијата, но еден детал на неа привлече големо внимание.

По пристигнувањето во студиот на „Пинк“ имала потешкотии со движењето. Надвор има снег и е лизгаво, а таа носела сандали со високи потпетици.

Најнови вести