четврток, 30. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Лила со нови силикони ја започна Новата година

ФОТО: Лила со нови силикони ја започна Новата година

Лила Филиповска новогодишното лудило го започна со забави во Солун од каде објави неколку фотографии.

Но, македонската водителка Новата година секако ја дочека во Скопје.

Лила објави фотографии од забавата во еден скопски ресторан, каде беше со своите пријатели меѓу кои и Боки 13.

Сепак она што го забележаа фановите се „новите“ усни на водителката.

По силиконите во градите, таа реши да ги зголеми и усните, со кои (индиректно) се пофали на Инстаграм, пишува Хитпортал.

Знаете како велат – во Новата година влези со нешто ново, а дали за Лила тоа беа нејзините усни, пресудете сами.

Најнови вести