петок, 1. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Празничната шминка на Тамара не беше доволна, сите гледаа во еден друг детаљ

ФОТО: Празничната шминка на Тамара не беше доволна, сите гледаа во еден друг детаљ

Нашата популарна пејачка Тамара Тодевска по повод празниците, ги почести своите фанови со неколку фотографии од нејзината најнова фото сесија.

Имено таа сподели неколку фотографии на Инстаграм сакајќи да се пофали со интересната и необична шминка, но сите гледаа во еден друг детаљ.

Наместо на лицето, сите беа фокусирани на нејзиното деколте.

Најнови вести