недела, 14. април 2024. Вести денес: 0
home Познати

Kaрлеуша сакаше да се увери како и стои Версаче костимот за капење

Kaрлеуша сакаше да се увери како и стои Версаче костимот за капење

Јелена Карлеуша како и сите други е во карантин заедно со својот сопруг Душко кој се врати во Кина.

Нивните односи се нарушени па таа дури и го пријави за малтретирање.Пејачката тешко ги минува деновите во карантин па реши да провери што има во гардеробата.

Јелена го испроба сребрениот Версаче костим за кој се увериме дека се уште прекрасно и стои.

Најнови вести