четврток, 14. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Невиноста ја загубив на 12 години и од тогаш само на секс размислував: Чешката олимпијка го шокираше светот (ФОТО)

Невиноста ја загубив на 12 години и од тогаш само на секс размислував: Чешката олимпијка го шокираше светот (ФОТО)

Чешката биатлонка Габриела Коукалова го потресе светот откако во својата автобиографија објави шокирачки податоци околу нејзиниот живот.

Освојувачката на сребрен медал во на ЗОИ во Сочи 2014 година во својата книга пишува дека својата невиност ја загубила на 12 годишна возраст.

#relax #krasna #priroda #happy #2017

A post shared by Gabriela Soukalova – Koukalova (@gabrielasoukalova) on

-Првата љубов ми беше еден биатлонец од средно училиште, но невиноста ја загубив порано. Имав само 12 години, тој беше другар на мојата сестра, уживав во тоа. Потоа не престанав да мислам на секс, откри чешката олимпијка.

Таа во книгата вели и дека сексот им помага на жените.

#gabrielakoukalova #gabrielasoukalova #happy #biathlon #czechteam

A post shared by Gabriela Soukalova – Koukalova (@gabrielasoukalova) on

-Мене тоа ми е исто како медитација, добро немам време за да го практикувам три часа, но секако ми помага, вели таа.

#sportovecroku #2017 #selfie #happy

A post shared by Gabriela Soukalova – Koukalova (@gabrielasoukalova) on

Најнови вести