петок, 2. февруари 2024. Вести денес: 0
home Познати

Нови жешки фотографии: По убавата Сабрина мажите лудувале пред 32 години… а сега ќе полудите и вие

Нови жешки фотографии: По убавата Сабрина мажите лудувале пред 32 години… а сега ќе полудите и вие

Италијанската пејачка и натаму е секс бомба.

Италијанската пејачка Сабрина Салерно (51) во далечната 1987-ма година го излудела целиот свет, пред се мажите, со провокативниот спот за песната “Boys, Boys, Boys”. Потсетуваме, таа во екранизацијата овој светски хит танцувала во костим за капење, а своите машки фанови ги доведувала до лудило со својот сексапил.

Сабрина и во шестата деценија од својот живот е вистинска секс бомба. Оние кои ја следат на Инстаграм знаат дека редовно на оваа социјална мрежа поставува фотографии во бикини, а со новите такви фотографии ја разгорела имагинацијата на многу припадници на посилниот пол.

Сабрина има врвна линија, што јасно може да се види.

Италијанската секс бомба и натаму е активна како пејачка, а можеме да ја видиме на фестивали, на радост на машката популација.

 

Најнови вести