вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ова е новиот сопатник на Цеца: Ги одушеви фановите со она што му го купила (ФОТО)

Ова е новиот сопатник на Цеца: Ги одушеви фановите со она што му го купила (ФОТО)

Цеца Ражнатовиќ е се поактивна на социјалните мрежи, а последните нејзини објави покажуваат дека нивното семејство има нов член. Станува збор за куче кое веднаш стана миленик на сите.

Таа кучето го нарекла Сантино, а веќе почнала да му купува и облека која предизвика лавина коментари на фановите на Инстаграм.

-Вистински манекен сум! Добив тренерка – напишала Цеца крај фотографијата на своето преслатко домашно милениче на која тој е во тренерка со капуљача.

Најнови вести