вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ПРИСУТНИТЕ ИМАА ШТО ДА ВИДАТ: Пејачката Дани се појави во провиден фустан на сцената (ФОТО)

ПРИСУТНИТЕ ИМАА ШТО ДА ВИДАТ: Пејачката Дани се појави во провиден фустан на сцената (ФОТО)

Популарната пејачка Дани се појави на сцената облечена во црн долг фустан, со длабоко деколте до папокот, од кое цело време љубопитно ѕиркаа нејзините гради, кои овој пат не беа сместени во градник.

Оставени слободно да провејуваат под светлата на сцената, ги мамеа љубопитните погледи на публиката…

Најмногу на оние од машката популација, ама како во овој „град за љубов“ се’ повеќе има место за „виножитните“ така и припадничките од истиот пол на пејачката, внимателно ја стрелаа со поглед!

Ниту белата роза и тетралноста на Кили не го засенија деколтето на Дани!

Особено не во моментите кога зраците на светлата на сцената го пробиваа тенкиот проѕирен материјал на фустанот под кој на виделина излегоа брадавиците на нејзините обло извајани гради.

Најнови вести