вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Само жена со совршено тело може да го облече ова парче, затоа Хејли изгледа бомбастично во него (ФОТО)

Ќе се согласите дека ова парче може да го носи само жена со совршено тело.
Само жена со совршено тело може да го облече ова парче, затоа Хејли изгледа бомбастично во него (ФОТО)

Супермоделот Хејли Болдвин го собра вниманието на црвениот тепих на годинешното доделување на наградите IHeartradio Music Awards.

Убавицата беше облечена во тесен комбинезон во светликава нијанса, со екстремно длабоко деколте. Креацијата е на Зухаир Мурад.

Изгледот е заокружен со соодветни металик сандали на вртоглаво висока потпетица. Шминката е ненагласена, со нежен розов кармин за сензуален изглед.

Ќе се согласите дека ова парче може да го носи само жена со совршено тело. Хејли дефинитивно може да се пофали со тоа.

 

Најнови вести